18. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Egy párizsi utca, 1906-07
36

Ziffer Sándor (1880-1962)

Egy párizsi utca, 1906-07

Olaj, vászon, 54x73 cm
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft