11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lantos Ferenc (1929-2014) Egyensúly eltolódás, 1994
49

Lantos Ferenc (1929-2014)

Egyensúly eltolódás, 1994

Akvarell, ofszet festék, tus, papír, 46 x 46 cm
Jelezve középen lent: Lantos 1994.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

26

Lantos Ferenc (1929-2014)

Kör és négyzet

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft