Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Egymásba szőtt álmok
27

Szabó, Joseph 1925-2010

Egymásba szőtt álmok

Olaj, falemez, 51 x 59 cm
Jelezve balra lent: J. Szabó