54. aukció
Spányik Kornél (1858-1943) Éjjeli vásár, 1910
45

Spányik Kornél (1858-1943)

Éjjeli vásár, 1910

Olaj, vászon, 115,5x100 cm
Jelezve balra lent: Spányik. C. M. 1910.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1910-1911. katalógus: 394.