71. Aukció
Corini Margit (1897-1982) Éjszaka Párizsban
4

Corini Margit (1897-1982)

Éjszaka Párizsban

Olaj, vászon, 55 x 46 cm
Jelezve balra lent: M. de Corini
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

90

Corini Margit (1897-1982)

Esti fények

Kikiáltási ár: 550 000 Ft