9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fehér László (1953-) Éljenzett, 1975
47

Fehér László (1953-)

Éljenzett, 1975

Olaj, farost, 108 x 137 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1975. V.
Jelezve hátoldalon: Fehér László. /Hungary) H - 8121. Tác. Kossuth u. 25. Éljenzett. 1975. olaf, farostl. 108 x 127 cm
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft