4. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Első önarckép
15

Berény Róbert (1887-1953)

Első önarckép

Olaj, vászon, 39x30 cm
Jelezve balra lent: Berény Róbert Bpest
Kikiáltási ár: 250 000 Ft