Időzített online grafikai aukció
Molnár Farkas Ferenc
39

Molnár Farkas Ferenc (1897-1945)

Emberiség, 1922

Litográfia, papír, 32,5 x 28 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár Farkas
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 260 000 - 360 000 Ft
– Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Grafikai osztályának gyűjteményében. Ltsz: G.86.22
Párdarabja reprodukálva:
– Modern magyar litográfia 1890-1930. Szerk: Bajkay Éva. Miskolci Galéria, 1998, kat.: 87.
– Bajkay Éva: Molnár Farkas. Kassák Múzeum, Budapest, 1997, 9.o.
Párdarabja kiállítva:
– Árkádiából Utópiába (A művészettől az életig – Magyarok a Bauhausban). Pécs, Janus Pannonius Múzeum, 2010. augusztus 15. – október 24., kat.: 60.