9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Martyn Ferenc (1899-1986) Emlék mediterrán kikötőből VII., 1974
30

Martyn Ferenc (1899-1986)

Emlék mediterrán kikötőből VII., 1974

Olaj, vászon, 29 x 38 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1454.

  • In: Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága, 1985, 234.

  • egykor Polgár Marianne tulajdonában (Pécs)

117

Martyn Ferenc (1899-1986)

Kulcs és zár, 1948

Kikiáltási ár: 650 000 Ft