10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Bartl József (1932-2013) Emlékek, 1980
129

Bartl József (1932-2013)

Emlékek, 1980

Olaj, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl
Jelezve vakrámán: Bartl 1980 "Emlékek"
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

5

Bartl József (1932-2013)

Pettyezett "23", 1992

Kikiáltási ár: 380 000 Ft