63. aukció
Andaházi Kasnya Béla (1888-?) Enteriőr, 1913
115

Andaházi Kasnya Béla (1888-?)

Enteriőr, 1913

Olaj, vászon, 95x95 cm
Jelezve balra lent: Andaházi Kasnya B. '13
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft