50. Jubileumi Aukció
Berény Róbert (1887-1953) Enteriőr vörös thonet-székkel, 1926 után
144

Berény Róbert (1887-1953)

Enteriőr vörös thonet-székkel, 1926 után

Olaj, vászon, 70x96 cm
Jelezve jobbra lent: Berény Róbert
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 24 000 000 Ft

Reprodukálva: -Modern magyar festészet 1919-1964. Szerk.: Kieselbach Tamás, Budapest, 2004. 442.