17. aukció
Pállik Béla (1845-1908) Erdei jelenet, 1894
64

Pállik Béla (1845-1908)

Erdei jelenet, 1894

Olaj, vászon, 87,5x105 cm
Jelezve jobbra lent: Pállik Béla 1894
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft