49. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Erdei út, 1911
137

Pór Bertalan (1880-1964)

Erdei út, 1911

Olaj, vászon, 73,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Pór 1911.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •A Nyolcak centenáriumi kiállítás. Janus Pannonius Múzeum, Modern Magyar Képtár, Pécs, 2010. december 10. – 2011. március 27. katalógus: 341. •Best of Mű-Terem. Virág Judit Galéria, Budapest, 2