30. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Erdei út (Erdő, Erdőrészlet, Fasor, Tájkép fával)
121

Márffy Ödön (1878-1959)

Erdei út (Erdő, Erdőrészlet, Fasor, Tájkép fával)

Olaj, vászon, 61x75 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-Márffy Ödönné örököseiKIÁLLÍTVA:-Neuzeitliche Ungarische Ausstellung. Norishalle am Marientorgraben, Nürnberg, 1929. február 23 – április 14., „Dans le bois”;-[feltehetően]: Márffy Ödön gyűjteményes kiá

16

Márffy Ödön (1878-1959)

Lago Maggiore, 1947

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
57

Márffy Ödön (1878-1959)

Tó partján, 1948 körül

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
97

Márffy Ödön (1878-1959)

Séta

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft