71. Aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Erdei úton, 1886
63

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Erdei úton, 1886

Olaj, vászon, 86,5 x 116,5 cm
Jelezve középen lent: C. Markó. 1886.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

117

Sziklás táj, 1876

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft