40. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Erdei úton, 1911
101

Márffy Ödön (1878-1959)

Erdei úton, 1911

Olaj, vászon, 61x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 5.6.4.2 •In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. Aukcionálva: •Mű-Terem Galéria, 2. árverés, 10. tétel Reprodukálva: •Art Magazin, 2005. I. sz. 39. oldal Kiállítv

63

Márffy Ödön (1878-1959)

Szüretelők

Kikiáltási ár: 200 000 Ft