2. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Erdei úton
10

Márffy Ödön (1878-1959)

Erdei úton

Olaj, vászon, 61x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

106

Márffy Ödön (1878-1959)

Hajó a csatornán

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
151

Márffy Ödön (1878-1959)

Como-i tó

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft