23. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Erdélyi nő, 1943
178

Klie Zoltán (1897-1992)

Erdélyi nő, 1943

Olaj, karton, 70x92 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, jelezve balra lent: 943
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

16

Klie Zoltán (1897-1992)

Pécsi jelenet

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
79

Klie Zoltán (1897-1992)

Meselovas holdvilágnál

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
103

Klie Zoltán (1897-1992)

Tavaszi virágok

Kikiáltási ár: 240 000 Ft