29. aukció
Vaszary János Viareggio Olaszország strandkép riviéra École de Paris
175

Ernyők Viareggióban, 1929

Olaj, vászon, 45 x 68,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft

145

Alassioi strandon, 1933

Kikiáltási ár: 550 000 Ft