4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Váli Dezső (1942-) Erőteljes műterem, 2012
24

Váli Dezső (1942-)

Erőteljes műterem, 2012

Olaj, farost, 90 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 12, Jelezve hátoldalon: A/12/80
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft