Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Érzet (Kompozíció), 1919-1920 körül
25

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Érzet (Kompozíció), 1919-1920 körül

Olaj, karton, 33x44 cm
Jelezve balra lent: MT

Kiállítva: Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Szerk. Bajkay Éva – Jurecskó László – Kishonthy Zsolt. Kiáll. kat. Budapest: Magyar Nemzeti Galéria – München: Haus der Kunst, MissionArt Galéria, 2001., kat. sz. F40., Der Sturm: Herwarth Waldens Sturm in Berlin. Szerk. Barbra Alms – Freya Mülhaupt. Kiáll. kat. Zürich: Art Focus, 2002., kat. sz. n.

TÁRGYALÁS ALATT