70. Őszi Aukció
Hanna Melánia (1892 - 1972) Esküvő, 1930-as évek
8

Hanna Melánia (1892 - 1972)

Esküvő, 1930-as évek

Olaj, fa, 76 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Hanna Mela
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 7 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
¦ Hanna Mela festőművész kiállítása. Hódmezővásárhely, Tornyai János Múzeum, 1965. szeptember 5.