72. Tavaszi aukció
Corini Margit
42

Corini Margit (1897-1982)

Esős délután

Olaj, vászon, 54,5 x 45,5 cm
Jelezve balra lent: M. de Corini
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

168

Corini Margit (1897-1982)

Esős városi utcasarok

Kikiáltási ár: 650 000 Ft