1. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Esős táj (Dombos táj), 1901-1910 között
42

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Esős táj (Dombos táj), 1901-1910 között

Olaj, lemezpapír, 33x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft