72. Tavaszi aukció
Ferenczy Károly plein-air aktok
82

Ferenczy Károly (1862-1917)

Est I., 1912

Olaj, vászon, 117 x 86 cm
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 26 000 000 - 34 000 000 Ft

55

Ferenczy Károly (1862-1917)

Fejkendős lány, 1898

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft