18. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Est II., 1912
77

Ferenczy Károly (1862-1917)

Est II., 1912

Olaj, vászon, 117x87 cm
Jelezve jobbra oldalt: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

Proveniencia: egykor Ferencsik János gyűjteményében (Genthon István oeuvre katalógusa szerint)

Kiállítva: Ferenczy Károly gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1913., katalógus: 61.