7. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Este II. (Alkony a mezőn), 1922
157

Derkovits Gyula (1894-1934)

Este II. (Alkony a mezőn), 1922

Olaj, vászon, 84,5x81 cm
Jelezve balra lent: Derkovits Gy 1922
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft