71. Aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Esti fények a mólón
3

Mattioni Eszter (1902-1993)

Esti fények a mólón

Olaj, vászon, 60.5 x 90 cm
Jelezve balra lent: Mattioni E
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft