40. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Esti hangulat
152

Kádár Béla (1877-1956)

Esti hangulat

Olaj, karton, 44x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Proveniencia: •Deák István és Deák Imre gyűjteménye Kiállítva és reprodukálva: •Kádár Béla. Válogatás egy amerikai magángyűjteményből. Deák István és Deák Imre.Virág Judit Galéria, Budapest,2012. február 2. &

30

Kádár Béla (1877-1956)

Hölgy csendélettel

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
40

Kádár Béla (1877-1956)

Trio

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
60

Kádár Béla (1877-1956)

Konflis

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
72

Kádár Béla (1877-1956)

Női portré

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
112

Kádár Béla (1877-1956)

Kertben

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
119

Kádár Béla (1877-1956)

Vízparti ház

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
129

Kádár Béla (1877-1956)

Hazafelé, 1910

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
150

Kádár Béla (1877-1956)

Szüret után

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
156

Kádár Béla (1877-1956)

Ülő akt városképpel

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
175

Kádár Béla (1877-1956)

Jelenet lóval, 1912

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
177

Kádár Béla (1877-1956)

Álom-emlék

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft