70. Őszi Aukció
Bornemisza László (1910-1995) Északi város, 1978
11

Bornemisza László (1910-1995)

Északi város, 1978

Olaj, farost, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza 978
Hátoldalon felirat: Bornemisza László: Északi város 70 x 100 cm 1978.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft

41

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
181

Bornemisza László (1910-1995)

Kékszakáll, 1975

Kikiáltási ár: 320 000 Ft