62. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Eta olvas, 1920-as évek közepe
71

Berény Róbert (1887-1953)

Eta olvas, 1920-as évek közepe

Olaj, vászon, 61,5x64,5 cm
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Berény János tulajdonában

166

Berény Róbert (1887-1953)

Önarckép, 1940 körül

Kikiáltási ár: 500 000 Ft