39. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Eta olvas, 1928 körül
167

Berény Róbert (1887-1953)

Eta olvas, 1928 körül

Olaj, karton, 49,5 x 67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

117

Berény Róbert (1887-1953)

Zebegényi halászok

Kikiáltási ár: 550 000 Ft