55. aukció
Patkó Károly falusi jelenet
126

Patkó Károly (1895-1941)

Etetés, 1940

Olaj, fa, 67x90 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

Proveniencia:‣ egykor Csóka Lajos (történelemtanár volt a budapesti Mátyás KirályGimnáziumban, ahol Patkó rajzot tanított) tulajdonában Kiállítva:‣ Patkó Károly emlékkiállítás.Nemzeti Szalon, Budapest, 1941. november 9 – 23.

71

Patkó Károly (1895-1941)

Gyümölcsszedők, 1923

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft