Időzített online grafikai aukció
Maurer Dóra
32

Maurer Dóra (1937-)

Etüde, 1967

Rézkarc, papír, 8 x 15 cm
Jelezve balra lent: Etüde N. R. 1. 50/37.
Jelezve jobbra lent: Maurer 1967.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 180 000 - 260 000 Ft