41. aukció
A. Tóth Sándor (1904-1980) Expresszív erdő, 1961
78

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Expresszív erdő, 1961

Olaj, vászon, 52x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: A. Tóth Sándor 1961
Kikiáltási ár: 260 000 Ft