Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Fa, 1916-1917 körül
10

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Fa, 1916-1917 körül

Olaj, papírlemez, 35x38 cm
Jelezve jobbra lent: MT