61. aukció
Aggházy Gyula (1850-1919) Fafaragó
108

Aggházy Gyula (1850-1919)

Fafaragó

Olaj, fa, 23x15,5 cm
Jelezve balra fent: Aggházy Gy
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft