65. aukció (2020. december)
Ádám Zoltán (1959-) Fák, 1986
16

Ádám Zoltán (1959)

Fák, 1986

Olaj, vászon, 152x212 cm
Jelezve hátoldalon: 1986 Ádám Zoltán Fák
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

Ádám Zoltán: Szabadságérzet 1984-1992.
Ádám Zoltán Trans-avantgarde festményei, Bodó Galéria, Budapest, 2018. június 21. – július 14.