50. Jubileumi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Fák alatt, 1910-es évek első fele
71

Márffy Ödön (1878-1959)

Fák alatt, 1910-es évek első fele

Olaj, vászon, 75x61 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Az életmű-katalógusba felvéve a 5.7.12-es számon