Időzített online grafikai aukció
Faragó Géza
23

Faragó Géza (1877-1928)

Falk Miksa

Akvarell, ceruza, papír, 28 x 20,5 cm
Jelezve jobbra lent: Faragó
Jelezve balra lent: Falk Miksa
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

21

Faragó Géza (1877-1928)

Semmelweis Ignác

Kikiáltási ár: 100 000 Ft