62. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Falu
123

Kádár Béla (1877-1956)

Falu

Gouache, papír, 34,5x50 cm
Jelzés nélkül; Hátoldalon: Kádár Béla helyett lánya Kádár Zsuzsa
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ a művész családjától vásárolta Arie Disenchik (1907-1978), a Maariv izraeli napilap szerkesztője

¦ majd Talma és Eliezer Levin gyűjteményében, Savion, Izrael

41

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas jelenet

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
82

Kádár Béla (1877-1956)

Merengő hölgy

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
98

Kádár Béla (1877-1956)

Asztali csendélet

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
134

Kádár Béla (1877-1956)

Házikoncert

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
135

Kádár Béla (1877-1956)

Concertina, 1926

Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft
141

Kádár Béla (1877-1956)

Enteriőr női akttal

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
144

Kádár Béla (1877-1956)

Nő piros blúzban

Kikiáltási ár: 450 000 Ft