49. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Falu domboldalon, 1912 körül
184

Márffy Ödön (1878-1959)

Falu domboldalon, 1912 körül

Olaj, vászon, 65,5x82 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön Hátoldalon vakkereten felirat: Márffy Ödön József krt. 77. II. sz.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 12 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 5.8.3.6. •In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. REPRODUKÁLVA: •Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. 202. oldal •A Nyolcak centenáriumi kiál

23

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt szabadban

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
70

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
132

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft