29. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Falu domboldalon, 1912 körül
146

Márffy Ödön (1878-1959)

Falu domboldalon, 1912 körül

Olaj, vászon, 65x82 cm
"Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön, Hátoldalon vakkereten felirat: Márffy Ödön József krt. 77. sz. II em; MNG: B 8836"
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

32

Márffy Ödön (1878-1959)

Krizantémok

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
65

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
92

Márffy Ödön (1878-1959)

Feketeruhás nő, 1907

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
169

Márffy Ödön (1878-1959)

Zebegényi táj

Kikiáltási ár: 280 000 Ft