39. aukció
Koszta József (1861-1949) Falu vége, 1915-20 között
57

Koszta József (1861-1949)

Falu vége, 1915-20 között

Olaj, vászon, 55x66 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva: •Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának XCVI. aukcióján (219. tétel) Proveniencia: •korábban Kovács Dezső gyűjteményében