23. aukció
Koszta József (1861-1949) Falusi ház kerttel
194

Koszta József (1861-1949)

Falusi ház kerttel

Olaj, vászon, 52,5x66 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft

Kiállítva: Koszta József festőművész, Szentgyörgyi István szobrászművész és Urumoff Péter festőművész kiállítása, Ernst Múzeum, Budapest, 1937. január, katalógus: 31.

Reprodukálva: Lázár Béla: Koszta József művészete, Magyar művészet, 1937. 81.