53. aukció
Aba-Novák Vilmos népi életkép, falusi jelenet
24

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Falusi jelenet

Akvarell, papír kartonon, 36,5x30,5 cm
Jelezve a kép alján: New Jersey Slovak R. K. Egyházközösség parókiája részére, Füredi Lili Kedves Kollégájának Aba Novák (kétszer) New York 1935. V. 10 és New York 1935. V. 9.
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 400 000 Ft