47. aukció
Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976) Faluszéle, 1928
85

Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976)

Faluszéle, 1928

Olaj, vászon, 97,5x117 cm
Jelezve balra lent: Nagy Imre 1928
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •A magyar festészet rejtőzködő csodái. Válogatás magyar magángy űjteményekből II., Mű-Terem Galéria, Budapest, 2005. szeptember 10. – október 9., 49. oldal •Modern magyar festészet 1919-1964.