7. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Faluvége télen, 1915
47

Faluvége télen, 1915

Olaj, vászon, 68x100 cm
Jelezve jobbra lent: Wolfner Pepinek egy Öreg kutya
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Proveniencia: Wolfner-gyűjtemény 1943-ig, majd Fränkel-gyűjtemény

36

Tátrai falu

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
37

Katonai tábor

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
39

Katona

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
40

Férfiportré

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
44

Erdei patak

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft