69. Tavaszi Aukció
Dési Huber István (1895-1944) Farakások Budakeszin, 1942-1943
47

Dési Huber István (1895-1944)

Farakások Budakeszin, 1942-1943

Olaj, vászon, 60,5 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Dési Huber
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

  • Dési Huber István emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1964, kat. 95. (Budakeszi farakások címen
  • Képzőművészek Új Társaságának kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1943, (Feltehetően Őszi táj címen)